Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 Kép

 

Világbajnoki selejtezők

 

 

Poz 1-es csoport m GY D V GA GK Pont
1 Dánia 10 6 3 1 16-5 11 21
2 Portugália 10 5 4 1 17-5 12 19
3 Svédország 10 5 3 2 13-5 8 18
4 Magyarország 10 5 1 4 10-8 2 16
5 Albánia 10 1 4 5 6-13 -7 7
6 Málta 10 0 1 9 0-26 -26 1

Poz 2-es csoport m GY D V GA GK Pont
1 Svájc 10 6 3 1 18-8 10 21
2 Görögország 10 6 2 2 20-10 10 20
3 Lettország 10 5 2 3 18-15 3 17
4 Izrael 10 4 4 2 20-10 10 16
5 Luxemburg 10 1 2 7 4-25 -21 5
6 Moldova 10 0 3 7 6-18 -12 3

Poz 3-as csoport m GY D V GA GK Pont
1 Szlovákia 10 7 1 2 22-10 12 22
2 Szlovénia 10 6 2 2 18-4 14 20
3 Csehország 10 4 4 2 17-6 11 16
4 Észak-Írország 10 4 3 3 13-9 4 15
5 Lengyelország 10 3 2 5 19-14 5 11
6 San Marino 10 0 0 10 1-47 -46 0

Poz 4-es csoport m GY D V GA GK Pont
1 Németország 10 8 2 0 26-5 21 26
2 Oroszország 10 7 1 2 19-6 13 22
3 Finnország 10 5 3 2 14-14 0 18
4 Wales 10 4 0 6 9-12 -3 12
5 Azerbajdzsán 10 1 2 7 4-14 -12 5
5 Liechtenstein 10 0 2 8 2-23 -21 2

Poz 5-ös csoport m GY D V GA GK Pont
1 Spanyolország 10 10 0 0 28-5 23 30
2 Bosznia-Hercegovina 10 6 1 3 25-13 12 19
3 Törökország 10 4 3 3 13-10 3 15
4 Belgium 10 3 1 6 13-20 -7 10
5 Észtország 10 2 2 6 9-24 -15 8
6 Örményország 10 1 1 8 6-22 -16 4

Poz 6-os csoport m GY D V GA GK Pont
1 Anglia 10 9 0 1 34-6 28 27
2 Ukrajna 10 6 3 1 21-6 15 21
3 Horvátország 10 6 2 2 19-13 6 20
4 Fehéroroszország 10 4 1 5 19-14 5 13
5 Kazahsztán 10 2 0 8 11-29 -18 6
6 Andorra 10 0 0 10 3-39 -36 0

Poz 7-es csoport m GY D V GA GK Pont
1 Szerbia 10 7 1 2 22-8 14 22
2 Franciaország 10 6 3 1 18-9 9 21
3 Ausztria 10 4 2 4 14-15 -1 14
4 Litvánia 10 4 0 6 10-11 -1 12
5 Románia 10 3 3 4 12-18 -6 12
6 Feröer-szigetek 10 1 1 8 5-20 -15 4

Poz 8-as csoport m GY D V GA GK Pont
1 Olaszország 10 7 3 0 18-7 11 24
2 Írország 10 4 6 0 12-8 4 18
3 Bulgária 10 3 5 2 17-13 4 14
4 Ciprus 10 2 3 5 14-16 -2 9
5 Montenegro 10 1 6 3 9-14 -5 9
6 Grúzia 10 0 3 7 7-19 -12 3

Poz 9-es csoport m GY D V GA GK Pont
1 Hollandia 8 8 0 0 17-2 15 24
2 Norvégia 8 2 4 2 9-7 2 10
3 Skócia 8 3 1 4 6-11 -5 10
4 Macedónia 8 2 1 5 5-11 -6 7
5 Izland 8 1 2 5 7-13 -6 5

 

A 2010-es vb csoportbeosztása: 

 

Kép

 

Menetrend:

 

A csoport

Június 11., 16.00  DÉL-AFRIKA 1 – 1 MEXIKÓ

Június 11., 20.30  URUGUAY 0 – 0 FRANCIAORSZÁG

Június 16., 20.30  DÉL-AFRIKA 0 – 3 URUGUAY

Június 17., 20.30  FRANCIAORSZÁG 0 – 2 MEXIKÓ

Június 22., 16.00 MEXIKÓ 0 – 1 URUGUAY

Június 22., 16.00 FRANCIAORSZÁG 1 – 2 DÉL-AFRIKA

 

 

1.

Uruguay

3

2

1

0

4

0

7

2.

Mexikó

3

1

1

1

3

2

4

3.

Dél-Afrika

3

1

1

1

3

5

4

4.

Franciaország

3

0

1

2

1

4

1

 

B csoport

Június 12., 16:00  ARGENTÍNA 1 – 0 NIGÉRIA

Június 12., 13:30  DÉL-KOREA 2 – 0 GÖRÖGORSZÁG

Június 17., 16:00  GÖRÖGORSZÁG 2 – 1 NIGÉRIA

Június 17., 13.30  ARGENTÍNA 4 – 1 DÉL-KOREA

Június 22., 20.30  NIGÉRIA 2 – 2 DÉL-KOREA

Június 22., 20.30  GÖRÖGORSZÁG 0 – 2 ARGENTÍNA

 

1.

Argentína

3

3

0

0

8

1

9

2.

Koreai K.

3

1

1

1

5

6

4

3.

Görögország

3

1

0

2

2

5

3

4.

Nigéria

3

0

1

2

3

5

1

 

C csoport

 

 Június 12., 20.30  ANGLIA 1 – 1 EGYESÜLT ÁLLAMOK

Június 13., 13.30  ALGÉRIA 0 – 1 SZLOVÉNIA

Június 18., 16.00  SZLOVÉNIA 2 – 2 EGYESÜLT ÁLLAMOK

Június 18., 20.30  ANGLIA 0 – 0 ALGÉRIA

Június 23., 16.00  SZLOVÉNIA 0 – 1 ANGLIA

Június 23., 16.00  EGYESÜLT ÁLLAMOK 2 – 0 ALGÉRIA

 

1.

USA

3

1

2

0

4

3

5

2.

Anglia

3

1

2

0

2

1

5

3.

Szlovénia

3

1

1

1

3

3

4

4.

Algéria

3

0

1

2

0

2

1

 

 

D csoport

Június 13., 20.30  NÉMETORSZÁG 4 – 0 AUSZTRÁLIA

Június 13., 16.00  SZERBIA 0 – 1 GHÁNA

Június 18., 13.30  NÉMETORSZÁG 0 – 1 SZERBIA

Június 19., 16.00  GHÁNA 1 – 1 AUSZTRÁLIA

Június 23., 20.30  GHÁNA 0 – 1 NÉMETORSZÁG

Június 23., 20.30 AUSZTRÁLIA 2 – 1 SZERBIA

 

 

1.

Németország

3

2

0

1

5

1

6

2.

Ghána

3

1

1

1

2

2

4

3.

Ausztrália

3

1

1

1

3

6

4

4.

Szerbia

3

1

0

2

2

3

3

 

E csoport

Június 14., 13.30  HOLLANDIA 2 – 0 DÁNIA

Június 14., 16.00  JAPÁN 1 – 0 KAMERUN

Június 19., 13.30  HOLLANDIA 1 – 0 JAPÁN

Június 19., 20.30  KAMERUN 1 – 2 DÁNIA

Június 24., 20.30  DÁNIA 1 – 3 JAPÁN

Június 24., 20.30  KAMERUN 1 – 2 HOLLANDIA

 

 

1.

Hollandia

3

3

0

0

5

1

9

2.

Japán

3

2

0

1

4

2

6

3.

Dánia

3

1

0

2

3

6

3

4.

Kamerun

3

0

0

3

2

5

0

 

 

F csoport

Június 14., 20.30  OLASZORSZÁG 1 – 1 PARAGUAY

Június 15., 13.30  ÚJ-ZÉLAND 1 – 1 SZLOVÁKIA

Június 20., 13.30  SZLOVÁKIA 0 – 2 PARAGUAY

Június 20., 16.00  OLASZORSZÁG 1 – 1 ÚJ-ZÉLAND

Június 24., 16.00  SZLOVÁKIA 3 – 2 OLASZORSZÁG

Június 24., 16.00  PARAGUAY 0 – 0 ÚJ-ZÉLAND

 

 

1.

Paraguay

3

1

2

0

3

1

5

2.

Szlovákia

3

1

1

1

4

5

4

3.

Új-Zéland

3

0

3

0

2

2

3

4.

Olaszország

3

0

2

1

4

5

2

 

 

G csoport

Június 15., 16.00  ELEFÁNTCSONTPART 0 – 0 PORTUGÁLIA

Június 15., 20.30  BRAZÍLIA 2 – 1 ÉSZAK-KOREA

Június 20., 20.30  BRAZÍLIA 3 – 1 ELEFÁNTCSONTPART

Június 21., 13.30  PORTUGÁLIA 7 – 0 ÉSZAK-KOREA

Június 25., 16.00  PORTUGÁLIA 0 – 0 BRAZÍLIA

Június 25., 16.00   ÉSZAK-KOREA 0 – 3 ELEFÁNTCSONTPART

 

1.

Brazília

3

2

1

0

5

2

7

2.

Portugália

3

1

2

0

7

0

5

3.

Elefántcs.

3

1

1

1

4

3

4

4.

KNDK

3

0

0

3

1

12

0

 

H csoport

Június 16., 13.30  HONDURAS 0 – 1 CHILE

Június 16., 16.00  SPANYOLORSZÁG 0 – 1 SVÁJC

Június 21., 16.00  CHILE 1 – 0 SVÁJC

Június 21., 20.30  SPANYOLORSZÁG 2 – 0 HONDURAS

Június 25., 20.30  CHILE 1 – 2 SPANYOLORSZÁG

Június 25., 20.30  SVÁJC 0 – 0 HONDURAS

 

1.

Spanyolo.

3

2

0

1

4

2

6

2.

Chile

3

2

0

1

3

2

6

3.

Svájc

3

1

1

1

1

1

4

4.

Honduras

3

0

1

2

0

3

1

 

 NYOLCADDÖNTŐK:  

06.26. 16:00  URUGUAY 2 - 1 KOREAI K.

 

 

06.26. 20:30  USA 1 - 2 GHÁNA

06.27. 16:00  NÉMETORSZÁG 4 - 1 ANGLIA

06.27. 20:30  ARGENTÍNA 3 - 1 MEXIKÓ

06.28. 16:00  HOLLANDIA 2 - 1 SZLOVÁKIA

06.28. 20:30  BRAZILIA 3 - 0 CHILE

06.29. 16:00  PARAGUAY 0 - 0 (5-3) JAPÁN

06.29. 20:30  SPANYOLO. 1 - 0 PORTUGÁLIA

 NEGYEDDÖNTŐK:

 07.02. 16:00  HOLLANDIA 2 - 1 BRAZILIA

07.02. 20:30  URUGUAY 1 - 1 (4-2) GHÁNA

07.03. 16:00  NÉMETORSZÁG 4 - 0 ARGENTÍNA

07.03. 20:30  PARAGUAY 0 - 1 SPANYOL O. 

ELŐDÖNTŐK:

 07.06 20:30  HOLLANDIA 3 - 2 URUGUAY

07.07 20:30  NÉMETORSZÁG 0 - 1 SPANYOLORSZÁG

 BRONZMÉRKŐZÉS:

07.10 20:30 URUGUAY 2 - 3 NÉMETORSZÁG

DÖNTŐ:

07.11 20:30 HOLLANDIA 0 - 1 SPANYOLORSZÁG

 

I. helyezett

Kép